Меню

“Future of Ukraine” 2019

Другий Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine» 2019 було започатковано під егідою Асоціації ректорів вищих навчальних закладів України та Благодійного Фонду імені Святого Володимира.

17 травня 2019 року було оголошено десять переможців Всеукраїнського фестивалю “Future of Ukraine”. Це студенти українських закладів вищої освіти, майбутні інженери. Головним призом конкурсу є поїздка до США на виробничі потужності корпорації Boeing.
Організаторами виступили Благодійний Фонд імені Святого Володимира та Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України, за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна» та «Боінг Україна».

Конкурсантами могли стати студенти будь-якого вишу України, які навчаються за технічним фахом та полюбляють нестандартні творчі завдання.
Цього року в першому етапі відбору – онлайн тестуванні взяли участь більше 200 студентів із 10 міст України.

Наступний етап полягав у вирішенні інженерного завдання і проходив одночасно у двох містах України (Києві та Харкові). 90 конкурсантів із 19 вишів взяли участь у другому турі заради досягнення своєї мрії.

До фіналу дійшли лише 30 учасників.
На останньому етапі вони працювали над підготовкою та захистом комплексного завдання, яке мало розкривати ряд інженерних тем, а саме розробити проект надземного багатоповерхового автоматизованого паркінгу в обмежених умовах.

Всі п’ять команд успішно представили спільні проекти, а також захистили індивідуальні презентації англійською мовою.
Цього року до складу журі було запрошено ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Згуровського М.З., голову правління «УкрНДІАТ» Кривова Г.О., професора НАУ Антонову А.О., академіка Національної академії наук України Кривцуна І.В. та керівника відділу навчання компанії Боінг Україна Даниленко В.

Переможцями 2019 року стали:
1. Сало Юліан (НУ «ЛП», Львів)
2. Вол Олена (ЛНУ ім. І.Франка, Львів)
3. Зуган Дар’я (ХНУБА, Харків)
4. Ткачов Юлій (ХПІ, Харків)
5. Тригубов Роман (КПІ, Київ)
6. Матяш Олександр (КПІ, Київ)
7. Поляков Владислав (ХАІ, Харків)
8. Глибченко Андрій (ХАІ, Харків)
9. Невєров Владислав (ХНУБА, Харків)
10. Довгополий Михайло (КПІ, Київ).

Восени вони поїдуть до Сполучених Штатів Америки, де на власні очі побачать підприємства найбільшої у світі авіакосмічної корпорації Boeing (м. Сіетл, США).
Неочікуваним моментом для всіх гостей стало рішення керівництва Благодійного фонду імені Святого Володимира про вручення усім фіналістам, які не отримали головний приз, одноразової іменної стипендії у розмірі 5000* грн.

Нагадаємо, що Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine» проходить щорічно. Головною метою якого є сприяння розвитку інженерної освіти популяризації професії інженера та підтримці талановитої молоді.

*сума одноразової стипендії вказана з урахуванням утримання всіх податків і зборів, відповідно до законодавства України.

Замовити    ×