Меню

Про фонд

Благодійний Фонд імені Святого Володимира засновано у 2017 році з метою розвитку науки й освіти в Україні, підтримки наукових розробок і дослідницьких проектів, популяризації інженерних професій, надання допомоги талановитій молоді.

Програми Фонду спрямовані на піднесення національної культури, формування національної самосвідомості, збереження культурної спадщини, відновлення й поширення історичних фактів.

Ми ставимо собі за мету виконання важливої Місії — розвиток інтелектуального потенціалу української молоді, розширення можливостей і перспектив для спеціалістів технічного та історично-культурного профілю. Діяльність фонду сприяє популяризації інженерної професії в Україні й інтеграції обдарованих студентів українських університетів в світовий технічний прогрес, залучення їхніх інноваційних ідей й ініціатив у розробку нових наукових й технічних проектів світового значення.

Стратегія нашої діяльності передбачає такі Завдання:

  • Сприяти розвитку науки й освіти в Україні, активному  розвитку техніки та інновацій;
  • Запроваджувати ефективні й актуальні проекти для пошуку обдарованих студентів й стимулювання їхньої  наукової діяльності;
  • Популяризувати інженерні професії та сприяти реалізації потенціалу талановитих українських спеціалістів у світовій інженерії;
  • Забезпечувати й підтримувати інтелектуальне зростання молоді задля створення справжньої наукової й, зокрема, інженерної еліти нації.

Наша Діяльність здійснюється на засадах системності, прозорості, відкритості, відповідальності, професіоналізму та публічності.

Партнери

Серед наших партнерів – добре знані в Україні й у світі науковці, провідні національні університети та недержавні компанії, бізнес-лідери авіаційної галузі, що створюють високоінтелектуальні робочі місця та надають можливість студентам і випускникам українських вишів долучитися до участі в міжнародних інноваційних проектах.

Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України

Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України – це всеукраїнська громадська організація, яка сприяє розвитку технічної освіти в Україні. До складу Асоціації входить 52 заклади вищої освіти.

ТОВ “Прогрестех-Україна”

Компанія Прогрестех-Україна надає інженерні послуги провідним світовим виробникам авіатехніки, підприємствам транспортної та промислової інфраструктури. Входить до трійки лідерів інженерно-конструкторських центрів України. Основний партнер і замовник Прогрестех-Україна – компанія “Boeing”.

ТОВ “Тукана Інжиніринг Україна”

Група компаній  Тукана Інжиніринг була заснована в 2007 році в м. Х’юстон, США, з метою надання високотехнологічних інжинірингових послуг для аерокосмічного, автомобільного, енергетичного та інфраструктурного ринків. За більш ніж 10 років успішної діяльності Тукана Інжинірінг встановила партнерські зв’язки з багатьма світовими виробниками комплектного обладнання та їх постачальниками, такими як: Airbus (ECAR), Cessna, Bombardier, Gulfstream, Spirit Aerosystems, Regio Aviasi Industry, Turkish Aerospace Industries та ін. Наявність потужних інженерних талантів в Україні та посилення ділової активності з європейськими партнерами стали передумовою для відкриття офісу  Тукана Інжиніринг в м. Києві (Україна) у 2014 році.

Прислуховуватися до потреб клієнтів, реагувати на потреби ринку в авіаційній, автомобільній та енергетичних сферах, пропонуючи інноваційні інженерні рішення за розумною ціною – ось основана місія компанії.

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – вищий навчальний заклад інженерного профілю, заснований в Києві у 1898 р.. На сьогодні це найбільший університет України за кількістю студентів з широким спектром спеціальностей і спеціалізацій. Тут здійснюється  підготовка фахівців з технічних і гуманітарних наук.

Замовити    ×