Меню

Нова сертифікатна програма «Технології машинобудування від Прогрестех-Україна»

У рамках реалізації завдань проєкту «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – «Aircraft Engineering Education Renovation») розроблено нову сертифікатну програму «Технології машинобудування від Прогрестех-Україна» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Технології машинобудування» спеціальності 131 Прикладна механіка в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дана сертифікатна програма створена в колаборації з провідними фахівцями компанії Прогрестех-Україна та викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського, які є партнерами проєкту, відповідає пріоритетам Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки і реалізується з елементами дуальної форми здобуття вищої освіти.

Метою сертифікатної програми є поглиблення фундаментальних і формування спеціальних знань, вмінь і навичок з технології машинобудування, що характеризується високим рівнем автоматизації виробництва та широким застосуванням верстатів з числовим програмним управлінням, та, зокрема, оброблення композиційних та спеціальних матеріалів.

18.03.2024 р., в період реалізації права здобувачів вищої освіти на вільний вибір освітніх компонент, відбулася зустріч студентів з представником компанії Прогрестех-Україна, одним із авторів сертифікатної програми, Максимом Гладським, у ході якої було презентовано сертифікатну програму «Технології машинобудування від Прогрестех-Україна», представлено її наповнення та надано інформацію щодо порядку запису на дану сертифікатну програму.

Проєкт «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – «Aircraft Engineering Education Renovation») реалізується за Програмою «Малі гранти публічної дипломатії – ОСВІТА на 2023 рік» за спонсорської підтримки Державного департаменту США та Посольства США в Україні (the U.S. Department of State, the U.S. Embassy in Ukraine).

 

Замовити    ×