А останні два дні нашої подорожі ми присвятили поїздці через індіанські резервації до місць з чарівною морською панорамою, природою. Тут ми насолоджувалися кожною миттю на березі океану».
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=318339622087802&id=100017352995213
https://www.facebook.com/olegmytryashkin/posts/940397342825032
Участь в проекті «Future of Ukraine» Благодійного Фонду ім. Святого Володимира подарувала мені унікальний досвід і залишила приємні спогади. Я отримав серйозний запас ентузіазму й впевненості для подальшого розвитку».
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=279902132633750&id=100018418956442
«Не даремно кажуть: «A picture is worth a thousand words».Ми, переможці конкурсу «My Engineering Future», відвідали міста Рентон і Еверетт, де знаходяться заводи авіаційної компанії «Boeing». Вау! Я просто в захваті від побаченого.
Я наживо познайомився з «сімейством» літаків Боїнг, таким як близькомагістрагільний 737 (і його модифікації) і віддаленомагістрільні 747-8, 777, 787 Dreamliner. Також дізнався чимало цікавих історій і фактів про Боїнг: як отримали літаки свої назви, якими були Боїнг 717 і 727. А ви знали, що кожні дві хвилини в світі злітає Боїнг 727 (це найпопулярніший літак) і діаметр його фюзеляжу приблизно дорівнює діаметру двигуна Боїнга 777.
Завод «Boeing» — це наче маленький мегаполіс, де всередині вирує своє життя і де знаходяться свої жителі. Все настільки організовано, неначе швейцарський годинник. Кожен знає свою справу, адже інженери тут — справжні майстри. На заводі безпека понад усе. Тут встановлені свої правила дорожнього руху, пішохідні доріжки, всі один одного поважають, дуже люб’язні і багато посміхаються.
Ще ми побували в Музеї авіації, де представлено багато літаків всіх часів — від літака братів Райт до 787 Dreamliner. Також в музеї встановлена копія гаража Вільяма Едварда Боїнга, в якому він побудував свій перший літак.
Хочу висловити подяку організаторам Благодійного Фонду імені Святого Володимира за можливість побувати в авіаційному заводі світового рівня і відчути всю міць і перспективу авіаційної індустрії…
Попереду ще багато цікавих і нових конкурсів від Благодійного Фонду імені Святого Володимира. Будьте уважні, щоб не пропустити. Студенти, інженери, прихильники авіації, вам стануть у пригоді інженерні знання, мотивація ставати кращими, прагнення до успіхів…».
Крім завода в Рентоні, ми відвідали виробничі потужності компанії «Boeing» в Еверетті. Тут, у найбільшій за об’ємом будівлі, нам вдалося простежити за виробництвом літаків 747, 767, 777 і 787, порівняти різні техніки конструювання (стапельну і конвеєрну), дізнатися про основні методики виробництва літака Dreamliner і навіть зблизька розглянути кріплення обшивки до стрингерів, повністю виготовлених із композитних матеріалів… А в Музеї авіації ми змогли вільно пройтися по салону літака Dreamliner і порівняти його з іншими моделями Boeing в експозиції…
…за океан позитивних емоцій і вражаючих подій хочеться висловити великі слова вдячності Благодійному Фонду імені Святого Володимира…
Ця подорож породила нові думки й ідеї та надихнула на наполегливу роботу. А починалося ж все з конкурсу».
Дякую Благодійному Фонду імені Святого Володимира за отриману можливість побувати на таких заводах-гігантах, побачити міста, культуру та чудові місця Сполучених Штатів Америки. Саме завдяки таким проектам студенти можуть усвідомити свої майбутні перспективи, тому це стимулює навчатися та розвиватися.
Бажаю Благодійному Фонду імені Святого Володимира і надалі втілювати в життя всі свої подальші проекти, Ви на правильному шляху. Успіхів Вам! Ваші задуми обов’язково реалізуються».