Меню

Відгуки

Тут ви можете знайти відгуки студентів про проекти Благодійного Фонду імені Святого Володимира, такі як Future of Ukraine 2018-2019 та My Engineering Future.

Благодійний проект FUTURE OF UKRAINE 2019

Поляков Владислав Студент Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

«Висловлюю щиру подяку Благодійному Фонду імені Святого Володимира за унікальну можливість відвідати головні заводи корпорації Boeing і побачити Сполучені Штати на власні очі.
Даний конкурс, без сумнівів, є найкращим проектом в Україні, який тільки можна було придумати для студентів, як по організації, так і за отриманими враженнями. Це чудовий шанс спробувати себе не тільки в самостійній, але і в командній роботі, вирішуючи цікаві завдання.
Незважаючи на те, що головний приз носить авіаційну тематику, конкурс є Всеукраїнським фестивалем інженерних талантів, що дозволяє брати участь не тільки авіаційним інженерам, а й різного роду фахівцям, що не мають відношення до авіації. Це, безумовно, є перевагою проекту та збільшує шанси на перемогу кожного конкурсанта.
Бажаю всім учасникам успіхів!».https://www.facebook.com/vvladpolyakovv/posts/2423968047874064

Сало Юліан Студент Національного університету “Львівська політехніка”

«За час нашого перебування у Сполученних Штатах, ми встигли:
– Побачити зсередини (з складальної лінії) та почути найцікавіше від одного з топ-менеджерів про 2 основні потужності виробництва компанії Boeing
– Погуляти вдосталь по Сієтлу, Портленду
– Відвідати музей авіації та автомобілів WAAAM у гірській місцевості Орегону
– Відвідати The Museum of Flight побачити там перший борт президентів США Кеннеді та Ніксона; легендарний надзвуковий Конкорд, експеремтальні версії літаків компанії Boeing та останні розробки компанії.
За таку можливість та чудове компанійське товариство величезне спасибі висловлюю Благодійний Фонд імені Святого Володимира.
Вірте у свої сили, шукайте нові можливості, розвивайтеся та подавайте заявку на участь у Future of Ukraine 2020, впевнений, не пошкодуєте».https://www.facebook.com/julian.salo.7/posts/1377541709090795

Владислав Невєров Студент Харківського національного університету будівництва та архітектури

«Раджу спробувати свої сили в конкурсі незалежно від вашої спеціальності. Сам вчуся на інженера промислового і цивільного будівництва, але це мені не завадило перемогти в 2019 році. Не втрачайте такої унікальної можливості.
Перші етапи перевіряли багатогранність нашого розвитку і вміння критично мислити. Більш вузькопрофільні питання були наприкінці, але тут вже можна було працювати командою, де ваша злагоджена робота перекриє недолік якихось знань.
Вишенькою, звичайно, були поїздки на виробничі потужності компанії Boeing, які навіть при бажанні в якості туриста так близько і наочно відвідати не вдасться ні за які гроші.
Окрема подяка за багатогранність конкурсу і насиченість самої поїздки організаторам».https://www.facebook.com/vladyslavnevierov/posts/2542692279144800

Олена Вол Студентка Львівського національного університету ім. І. Франка

«Хочу висловити величезну подяку організаторам Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів “Future of Ukraine 2019”! Це справді чудова можливість випробувати свої знання, поспілкуватися з учасниками з усієї України протягом виконання цікавих комплексних завдань та отримати шанс відвідати провідні компанії США».https://www.facebook.com/olena.vol.9/posts/876326672721029

Благодійний проект FUTURE OF UKRAINE 2018

Ігор Калієнко Студент Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

«Загалом було надзвичайно цікаво! Під час попередніх змагань в минулому році мені не пощастило виграти цю поїздку, тому я доклав всіх зусиль, щоб така ж ситуація не сталася знову. І таки вдалося — мої старання не виявилися марними! Я провів незабутній тиждень в Штатах. Завдяки цій поїздці я переконався, що обрав для себе професію, яка відкриває величезні перспективи в житті.Складно описати, скільки унікальних технічних відкриттів я для себе зробив, і все це під час екскурсій заводами «Boeing», де ми спілкувалися з працівниками і керівництвом підприємств компанії. Лиш уявіть собі, один завод в Рентоні виготовляє більше 50 літаків В737 NG в місяць! А завод в Еверетті конструює найбільш сучасні широко фюзеляжні літаки 787 Dreamliner. Один із днів подорожі ми провели в музеях Museum of Flight і America’s Car Museum.

А останні два дні нашої подорожі ми присвятили поїздці через індіанські резервації до місць з чарівною морською панорамою, природою. Тут ми насолоджувалися кожною миттю на березі океану».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=318339622087802&id=100017352995213

Олег Митряшкін Студент «Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського»

«Ще якихось півроку тому я й подумати не міг, що незабаром опинюся в Штатах, та ще й не де-небудь, а у двох найбільших в світі авіабудівних заводах «Боїнг» в Еверетт і Рентоні, штат Вашингтон. Сказати, що це практично унікальна можливість для мене, як для інженера, — це нічого не сказати! Мені пощастило на власні очі побачити процес складання усіх літаків Boeing нашого часу — від одного з перших на виробництві літака 737 NG і до 787 Dreamliner, який вважається найбільш економним, сучасним і удосконаленим із усіх літаків, створених для комерційних перельотів. Спостерігати це все і відчувати себе частиною чогось важливого, що стосується всього людства, — це незвичайне, мотивуюче і захоплююче відчуття. Завдяки цій поїздці я тепер абсолютно точно знаю, чого прагну. Іншими словами, такі можливості розкривають очі і дозволяють збагнути неосяжний горизонт перспектив для кваліфікованих інженерів, і ці перспективи цілком досяжні за умови правильного докладання зусиль».

https://www.facebook.com/olegmytryashkin/posts/940397342825032

Євгеній Бас Студент «Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського»

«Такі захопливі подорожі доводилося бачити раніше хіба що на Youtube-каналах і в ТВ-програмах, але у вересні 2018 року я отримав дещо більше, ніж банальна прогулянка пам’ятними місцями сучасного мегаполіса. Це був тиждень унікальних емоцій і вражень, який я достеменно запам’ятаю на все життя.Стартом усіх подій була реєстрація на Всеукраїнський конкурс інженерних талантів «Future of Ukraine 2018», яка і стала початком шляху до такого солідного призу. Пройдені три етапи конкурсу виявилися цікавим і складним випробуванням, але кількість витрачених сил не зрівняється з кількістю отриманого задоволення від поїздки в чудове місто Сієтл. Там головною нашою ціллю було відвідування заводів корпорації «Boeing»: «Boeing Everett Factory» і «Boeing Renton Factory».

Участь в проекті «Future of Ukraine» Благодійного Фонду ім. Святого Володимира подарувала мені унікальний досвід і залишила приємні спогади. Я отримав серйозний запас ентузіазму й впевненості для подальшого розвитку».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=279902132633750&id=100018418956442

Благодійний проект MY ENGINEERING FUTURE 2017

Мазур Микола Студент Національного авіаційного університету

«За час перебування в Сієтлі нам вдалося відвідати два найбільших в світі заводи «Boeing» (Еверет і Рентон), Музей авіації, побувати на горі Erie, поїсти стейк New York на березі Тихого Океану, а також прогулятися нічним американським містом і влаштувати шопінг. Моєму захвату немає меж!»

Зосім Станіслав Студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

«Це була незабутня подорож у моєму житті. Емоції просто переповнюють! Я побачив стільки нового і цікаво, що голова йде обертом. Найперше я хочу подякувати Благодійному Фонду імені Святого Володимира. Для мене ця поїздка стала дуже важливою і значимою. Я побачив на власні очі можливості кар’єрного росту й професійного зростання. Я можу порівняти, що маю зараз, з тим, що цілком можливо здобути в майбутньому, якщо рухатися вперед і не опускати руки. Це дуже надихає. Все це не здійснилося без вас:— поїздка до двох найбільших заводів «The Boeing Company» в містах Еверетт і Рентон, де проводилися екскурсії за етапами складання літаків;

  • Музей авіації (The Museum of Flight) з найбільш грандіозною експозицією, яку я коли-небудь бачив;
  • звісно ж, сам Сієтл у вечірніх вогниках;
  • а також відпочинок в американському стилі.
  • Я отримав море… та навіть цілий океан (бо і там встиг побувати) незабутніх вражень».

Прокопов Назарій Студент Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

«Щиро вдячний організації Благодійний Фонд імені Святого Володимира за незабутні та неповторні враження. Завдяки Фонду та проекту «My Engineering Future» я вперше літав на літаку, побував у США, відвідав заводи «Boeing», Музей авіації в Сієтлі, побачив океан. І це далеко не весь список. У мене залишились тільки позитивні емоції та враження.Хочу зауважити, що в Україні все-таки є спільноти людей, яким не байдуже інженерне майбутнє України!»

Хілєс Гунченко Віталій Студент Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

«Не даремно кажуть: «A picture is worth a thousand words».Ми, переможці конкурсу «My Engineering Future», відвідали міста Рентон і Еверетт, де знаходяться заводи авіаційної компанії «Boeing». Вау! Я просто в захваті від побаченого.

Я наживо познайомився з «сімейством» літаків Боїнг, таким як близькомагістрагільний 737 (і його модифікації) і віддаленомагістрільні 747-8, 777, 787 Dreamliner. Також дізнався чимало цікавих історій і фактів про Боїнг: як отримали літаки свої назви, якими були Боїнг 717 і 727. А ви знали, що кожні дві хвилини в світі злітає Боїнг 727 (це найпопулярніший літак) і діаметр його фюзеляжу приблизно дорівнює діаметру двигуна Боїнга 777.

Завод «Boeing» — це наче маленький мегаполіс, де всередині вирує своє життя і де знаходяться свої жителі. Все настільки організовано, неначе швейцарський годинник. Кожен знає свою справу, адже інженери тут — справжні майстри. На заводі безпека понад усе. Тут встановлені свої правила дорожнього руху, пішохідні доріжки, всі один одного поважають, дуже люб’язні і багато посміхаються.

Ще ми побували в Музеї авіації, де представлено багато літаків всіх часів — від літака братів Райт до 787 Dreamliner. Також в музеї встановлена копія гаража Вільяма Едварда Боїнга, в якому він побудував свій перший літак.

Хочу висловити подяку організаторам Благодійного Фонду імені Святого Володимира за можливість побувати в авіаційному заводі світового рівня і відчути всю міць і перспективу авіаційної індустрії…

Попереду ще багато цікавих і нових конкурсів від Благодійного Фонду імені Святого Володимира. Будьте уважні, щоб не пропустити. Студенти, інженери, прихильники авіації, вам стануть у пригоді інженерні знання, мотивація ставати кращими, прагнення до успіхів…».

Кочіна Катерина Студент Харківського національного університету будівництва і архітектури

«Ще декілька місяців назад літаки й авіація в цілому існували окремо від мене. Я уявляла своє життя, пов’язане з архітектурою, програмуванням чи ще з чимось, але не з літакобудуванням, та й для подорожей я зазвичай користувалася поїздами й автобусами. Але зовсім випадково я вирішила взяти участь в конкурсі «My Engineering Future», і про це рішення я ніколи не пошкодую! А наступні два місяці моїй радості не було меж!І ось, ми уже летимо на Боїнгу 737, виробництво якого спостерігатимемо вже через два дні. А також слухатимемо розповідь досвідченого екскурсовода-інженера (до речі, з українським корінням) і в той же час слідкуватимемо за процесом конструювання основних частин фюзеляжу, встановленням крила, монтажем двигунів і тестуванням випуску шасі… Нам вдалося відчути Штати зсередини завдяки їжі, традиціям і неймовірній природі — гора Ів, Тихоокеанське узбережжя, вечірній водоспад і довколишні пейзажі…

Крім завода в Рентоні, ми відвідали виробничі потужності компанії «Boeing» в Еверетті. Тут, у найбільшій за об’ємом будівлі, нам вдалося простежити за виробництвом літаків 747, 767, 777 і 787, порівняти різні техніки конструювання (стапельну і конвеєрну), дізнатися про основні методики виробництва літака Dreamliner і навіть зблизька розглянути кріплення обшивки до стрингерів, повністю виготовлених із композитних матеріалів… А в Музеї авіації ми змогли вільно пройтися по салону літака Dreamliner і порівняти його з іншими моделями Boeing в експозиції…

…за океан позитивних емоцій і вражаючих подій хочеться висловити великі слова вдячності Благодійному Фонду імені Святого Володимира…

Ця подорож породила нові думки й ідеї та надихнула на наполегливу роботу. А починалося ж все з конкурсу».

Приходько Павло Студент Національного університету біоресурсів і природокористування України

«Аеропорт Бориспіль. Я в літаку Boeing 737. Наступного дня я на власні очі побачу, як його створюють. «Boeing» — дна з найбільших авіабудівних компаній у світі. Заводи «Boeing» вражають своєю масштабністю. Вони бездоганно організовані й налагоджені. Мої очікування щодо цього авіагіганта справджуються: досконалості немає меж.Зізнаюся, отримав неабияку мотивацію навчатися, розвиватися в інженерній галузі та змінювати нашу країну на краще. А емоцій і вражень, які я отримав в Америці, вистачить на все життя. Як то кажуть, буде що розповісти онукам.

Дякую Благодійному Фонду імені Святого Володимира за отриману можливість побувати на таких заводах-гігантах, побачити міста, культуру та чудові місця Сполучених Штатів Америки. Саме завдяки таким проектам студенти можуть усвідомити свої майбутні перспективи, тому це стимулює навчатися та розвиватися.

Бажаю Благодійному Фонду імені Святого Володимира і надалі втілювати в життя всі свої подальші проекти, Ви на правильному шляху. Успіхів Вам! Ваші задуми обов’язково реалізуються».

Замовити



    ×